Prajitura Raffaello

de Dana Cristea - pusikmea in Prajituri, 30 Dec 2011 | 38809 vizualizari

COMENTARII (27)

Miha 1

30.12.2011, 17:12

Dana, cred ca la crema e vorba de 1 cana de zahar, nu?

Dana Cristea - pusikmea 1

30.12.2011, 17:15

da miha, am modificat, multumesc

madi_marin 1

30.12.2011, 17:31

foarte frumoasa...

deyutzky 1

30.12.2011, 17:35

super superr

alldaycooking 1

30.12.2011, 17:37

Ce bine arata! Cred ca e foarte delicata!

Dana Cristea - pusikmea 1

30.12.2011, 17:42

multumesc fetele, intr-adevar e foarte delicata si delicioasa

Mitinita 1

30.12.2011, 18:15

ce bine arata

Lau 1

30.12.2011, 18:18

arata bine

Dana Cristea - pusikmea 1

30.12.2011, 18:36

multumesc :*

brunetica 1

30.12.2011, 19:20

ce deliciu

- Andreea - 1

30.12.2011, 19:20

direct la favorite cu ea...mie nu imi place cocosul dar de ii fac sotului,ma mai ia o data de sotie )

Cris2711 1

30.12.2011, 19:21

diaconta 1

30.12.2011, 19:54

eu n-am reusit inca ...s-o fac
imi dai si mie?

Rocsi 1

30.12.2011, 20:45

bravo..e foarte reusita!!!

Teo 1

30.12.2011, 21:43

vai, cat e de frumoasa !

lia maria 1

30.12.2011, 21:52

waw cat de bine arata

Lorra 1

30.12.2011, 23:30

gustos !!!

- Andreea - 1

31.12.2011, 00:10

dar la cite grade cuptorul?

Dana Cristea - pusikmea 1

31.12.2011, 07:31

va multumesc tuturor pentru aprecieri, caroline nu stiu cate grade are cuptorul meu, e cuptor normal pe gaz, ca sa fi sigura faci testul cu scobitoarea, o sa-ti dai seama ca e facut cand capata o culoare aurie

Sidy 1

31.12.2011, 07:48

Ce bine arataaaaa...Delicioasa cu siguranta !
Noul anul care vine, sa va aduca numai bine,fericire,sanatate,
mult noroc si spor la toate !
Sacu' plin cu bani si un calduros:
LA MULTI ANII 2012 !!!:

Dana Cristea - pusikmea 1

31.12.2011, 08:12

Multumesc tare mult, draga mea!!!
La multi ani!!!

MotanLaOale 1

31.12.2011, 09:33

susu 1

01.01.2012, 13:42

minunata, alba ca o alba ca zapada si ingerasul e superb, la multi ani tuturor

mena29 1

01.01.2012, 20:59

Minunata!

Zambareata 1

04.01.2012, 16:22

nu am atatea oua in casa ca as fi facut prajitura,arata asa bine,bravoooooo pusikmea

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

ieri la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase