Tortulet de biscuiti

de madi_marin in Torturi, 19 Ian 2010 | 8354 vizualizari

COMENTARII (22)

Oana 1

19.01.2010, 12:39

Madi, pentru mine o felie mai maaare, te rog! Cat de buuuun! N-ai o poza cu sectiunea?

Teo 1

19.01.2010, 12:45

Madi,m-ai inebunit!ai facut o victima,arata atat de bine!dar nuca unde e?

Adinacarla 1

19.01.2010, 12:56

Arata foarte bine tortul tau...merita incercat....felicitari

madi_marin 1

19.01.2010, 12:59

Oana...iti trimit cu placere. prin curier rapid e bine?. sectiunea urmeaza...am asteptat pe cineva sa ma pozeze cu el...adica cu tortul

madi_marin 1

19.01.2010, 13:00

Draga Teo...nuca nu am avut, desi putin prajita...cred ca mergea ...o nebunie...

madi_marin 1

19.01.2010, 13:15

Gata....e taiat , e pozat....sper sa va placa

rivka 1

19.01.2010, 13:46

ii foarte bun tortul asta ca si salamul de biscuiti...arata si foarte frumos.

mihaelar63 1

19.01.2010, 18:06

madi l-ai facut pe gustul meu fara nuca .toata admiratia ptr decorare , eu nu ma pricep [ sau nu am rabdare ] la asa ceva la dulciuri .

madi_marin 1

19.01.2010, 18:48

Multumesc. Sa stii ca nici eu nu prea faceam dulciuri acum cateva luni.Spuneam la fel ca tine...ca nu prea ma pricep, dar am dat peste ,,bucataras.ro,, si am inceput sa fac si acum nu ma mai opresc....

mihaelar63 1

19.01.2010, 21:55

si eu as face dar nu prea imi permite greutatea, toti suntem din casa asa , eu zic ca parca mancam din aceiasi oala
dar de gustat mai gust .

Michelle 1

19.01.2010, 22:31

super bun ...

Bucataras 1

19.01.2010, 23:42

Miha 1

20.01.2010, 17:05

Super arata tortuletul tau! Si e asa de vesel.

gaby_duceag 1

20.01.2010, 17:31

felia imi provoaca pofta

madi_marin 1

20.01.2010, 18:08

Mersi frumos, Miha. pentru gaby_d...vineee felia .curieru rapid e pe drum.

mioritica 1

20.01.2010, 20:34

lichiorul de ciocolata pentru ce este?

madi_marin 1

20.01.2010, 21:56

am uitat de el?...pai il punem in siropul racit cu care se vor inmuia biscuitii....pentru cine vrea....

ala_oancea 1

24.01.2010, 10:44

Arata minunat ! Felicitari

madi_marin 1

24.01.2010, 10:54

multumesc.

epurasha2bb 1

07.04.2010, 15:17

super frumos si gustos!felicitari pt.aparitia in revista bucataria de azi a retetei si pt.premiu desigur! arata foarte bine!

madi_marin 1

07.04.2010, 17:20

multumesc frumos, epurasha...

elena1988 1

08.03.2011, 09:12

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

ieri la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase