Interviurile Bucataras: Merisor67

Postat de Bucataras in Bucatarasii pe 22 Aug 2012 | 6652 vizualizari

Comentarii (78)

22.08.2012, 20:56

Multzuu Cris, de cand cu bucatarasii nu prea am mai lucrat goblen

23.08.2012, 17:05

Foarte frumos! Felicitari!

23.08.2012, 17:45

O sensibila deosebita! Ma bucur sa te cunosc!Felicitari pentru interviul pe care l-am lecturat cu placere!

23.08.2012, 18:44

Felicitari pentru interviu!

24.08.2012, 08:42

24.08.2012, 20:27

Am descoperit la tine o fata frumoasa, sincera, vesela si plina de viata.Asa sa ramai mereu si toate doritele sa ti se indeplineasca pentru ca meriti!

25.08.2012, 09:22

Rocsi

25.08.2012, 10:59

Frumos , concis , la obiect/subiect ; mi-a placut Merisorule
Faci goblenuri ? si ce faci cu ele ?
Place rosu bordo si se vede ... este o super culoare
Si-nca ceva vezi daca esti asa activa ce repede te-a luat Gusti la intrebari ? .
PS F IMPORTANT : DIA ar trebui remunerata cu galbeni ptr cata lume a adus aici si toata(lumea) de calitate (modesta-s , frate )

25.08.2012, 19:44

Diana, multumesc

27.08.2012, 08:51

Sa ai pensiunea din vis la o varsta cand te poti bucura de realizarile muncii tale !

27.08.2012, 11:29

Am zis să comentez dar eu mă camm întind la vorbă. Aşa că mai bine trec prin Piteşti când am timp şi mă dumiresc de toate cele răspunse la interviu

27.08.2012, 14:00

Multumesc, Costel!!!
Padre, cu drag

04.09.2012, 20:53

Felicitari pt. interviu! Toate dorintele sa ti se indeplineasca!

05.09.2012, 22:21

Felicitari pt interviu! Ma bucur sa te cunosc mai bine! Esti o persoana calda si simpatica! te pup

06.09.2012, 13:03

Multumesc, fete dragi!!!

17.09.2012, 11:41

felicitari pentru interviu

21.10.2012, 15:43

Felicitari pentru interviu!

Ina

Ina
09.12.2012, 11:21

Acum am citit si eu interviul
Cat de mult ne asemanam...

08.05.2013, 11:22

Deci tot Dia e vinovata....

11.05.2013, 22:03

Felicitari pentru interviu

21.06.2013, 12:45

21.06.2013, 12:49

Asa mi-o imaginam pe Mari

21.06.2013, 12:50

Asa mi-o imaginam pe Mari

21.06.2013, 14:17

Cristeena

03.03.2014, 17:44

foarte frumos

Adauga comentariu
  • zambet
    • :))
    • :)
    • :D
    • =D>
    • >:D<
    • :x
    • :-*
    • :S
    • >:)
    • :">
    • :((
    • :(
    • ;)
    • :P
    • =))
    • :-h
    • :-q
    • :-bd
    • <:-P
    • :-??
    • \:D/
    • ;;)
    • @};-
    • ~O)
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

Dressing Vinaigrette - Sosul ideal pentru salate și garnituri

pe 15.06 la 08:17

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

oanapl

1017 puncte

Rocsi

188 puncte

mihaelar63

100 puncte

MotanLaOale

51 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește
 De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește