Ceainaria Green Tea

Postat de susu in Bucataras hai hui pe 29 Aug 2011 | 4430 vizualizari

Comentarii (7)

Ina

Ina
30.08.2011, 13:19

Un loc mult prea retras, daca sunteti singurii clienti

Ina

Ina
30.08.2011, 13:20

Una peste alta, chiar arata bine totul, pozele sunt minunate

30.08.2011, 14:00

Ina eram singuri in salonul mare si eram exact la ora la care se deschidea ceainaria in ziua respectiva insa la etaje erau adolescenti care trageau din narghilea. Unele saloane sunt mai micute si cred ca se fac rezervari daca vrei intimitate. Mie mi-a placut de cate ori am fost acolo.

30.08.2011, 15:26

foarte frumos...............

30.08.2011, 18:47

frumos

31.08.2011, 20:58

ce locatie frumoasa..tot sa te duci si sa te delectezi cu un ceai

22.09.2011, 22:00

ce ambianta placuta si ce delicii se gasesc acolo
multumim Susu

Adauga comentariu
  • zambet
    • :))
    • :)
    • :D
    • =D>
    • >:D<
    • :x
    • :-*
    • :S
    • >:)
    • :">
    • :((
    • :(
    • ;)
    • :P
    • =))
    • :-h
    • :-q
    • :-bd
    • <:-P
    • :-??
    • \:D/
    • ;;)
    • @};-
    • ~O)
 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase