publicat la 20.12.2020
publicat la 13.12.2020
publicat la 30.11.2020
Și azi îți saluți prietenii cu tradiționalul "De mâine mă apuc de slăbit". Oare de ce îți răspund doar cu un zâmbet înțelegător?
Bucataras.ro
[email protected]
Tu fata frumoasa si vesela, tort am mancat la Meri, tu ai ceva de mancare? Nu-s mofturoasa, poti sa-mi faci cartofi la cuptor cu branza burduf si scoate si niste muraturi, ca sigur ai! Ca doar n-oi traversa tara sa nu imi dai nimic...:))) La multi ani, om puternic, frumos si destept! Imi esti una dintre cele mai dragi fete de pe bucataras (bucataras siteul, nu omul, ca omul :)))....) ) si te regasesc mereu cu acelasi drag oricat timp nu ne-am auzi. Iti doresc din tot sufletul meu sanatate multa, sa te duci pe tine, pe Costel si pe cei dragi tie! Te imbratisez tare!