Eu folosesc ca reteta pt pizza,placinte,aperitive aceasi reteta ca la placinta cu branza.Eu o numesc "coca buna la toate",numai ca pt prajituri pun mai mult zahar in coca ,iar pt pizza sau aperitive o fac mai sarata.Iar pt ornat se taie toate fideluta. Se unge tava cu putin ulei ,se intinde...
Ai trecut de vârsta la care erai sigur că în dulapul cu haine sau sub pat se ascunde un monstru, însă venirea ta acasă cu două ore mai devreme îţi poate rezerva o mare surpriză legată de acest subiect.
PIZZA TARANEASCA DE CASA
Eu folosesc ca reteta pt pizza,placinte,aperitive aceasi reteta ca la placinta cu branza.Eu o numesc "coca buna la toate",numai ca pt prajituri pun mai mult zahar in coca ,iar pt pizza sau aperitive o fac mai sarata.Iar pt ornat se taie toate fideluta. Se unge tava cu putin ulei ,se intinde...